از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

بسته مشاوره‌ای توزیع

وضعیت موجود
قیمت 49000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

بسته مشاوره راه اندازی یک شرکت توزیع در حوزه تجهیزات پزشکی و راهنمای جامع صفرتاصد مراحل شروع یک کسب و کار شامل امور حقوقی و مجوز‌های قانونی، ثبت شرکت و اداره کل تجهیزات پزشکی و مقدمه بر روند و برنامه ریزی فروش و بازاریابی در زمینه توزیع تجهیزات پزشکی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

دربسته‌های مشاوره‌ای در بخش توزیع ما به طورکامل و جز به جز درباره موارد زیر توضیح خواهیم داد:

مشاوره حقوقی که به اطلاع رسانی جامع و کامل درخصوص چگونگی ثبت شرکت یا راه اندازی فروشگاه (پروانه کسب)، امور ثبت مجموعه در IMED، ثبت محصول توزیعی در IMED و همچنین توضیح کامل درمورد چگونگی کار در IMED می‌پردازیم.

و دربخش مشاوره سازمانی درباره پیش نیازهای تولید که شامل:

1- لوگو، 2- رنگ سازمان،3- ملزومات اداری،4- شعار،5- جینگل( صدای تجاری اختصاصی)، 7- انتخاب نام تجاری(برند) شرح کامل داده می‌شود.

 

 

ما علاوه بر پرداختن به پیش‌نیازها به الزامات نیز خواهم پرداخت از قبیل: داشتن یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی، داشتن پیج‌های اینترنتی در شبکات مجازی، داشتن پنل پیامکی و ایمیل اختصاصی، داشتن منابع سخت افزاری و انسانی( کارمندان، سیستم‌های کامپیوتری و...) و همچنین داشتن چارت سازمانی.

در ادامه نیز به صفر تا صد روند فروش و بازاریابی در زمینه توزیع خواهم پرداخت که اشاره خواهد شد به روند کامل و اختصاصی راجع به فروش حضوری و فروش غیر حضوری.