از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

بسته‌ی اجرایی تولید

وضعیت موجود
قیمت 2900000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

بسته اجرایی راه اندازی یک شرکت تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی و انجام صفرتاصد مراحل شروع یک کسب و کار شامل امور حقوقی و مجوز های قانونی، ثبت شرکت و اداره کل تجهیزات پزشکی و آموزش و اجرای مقدمه‌ای بر روند و برنامه ریزی فروش و بازاریابی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در بسته اجرایی بخش تولید فروشگاه اینترنتی برندطب ما از صفر تا صد مراحل لازم که شامل: 1- ثبت شرکت 2- اخذ مجوزهای قانونی شامل پروانه بهره برداری 3- امور پبت شرکت در IMED و 4- اخذ پروانه تولید در اداره کل تجهیزات پزشکی است را برای شما تولیدکنندگان به انجام خواهیم رساند. 

همچنین انجام اقدامات پیش‌نیازهای مهمی از قبیل: طراحی لوگو، رنگ سازمانی، ملزومات اداری( سربرگ، کارت، یونیفرم سازمانی و..) ، شعار، جینگل یا همان صدای تجاری اختصاصی، المان سازمانی و انتخاب نام برند را برای شما انجام خواهیم داد.

 

 

علاوه بر موارد ذکر شده، در صورت نیاز برندطب الزامات برای تولید را نیز برای شما به انجام می‌رساند. اعم از: ساختن یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی، ساخت پیج‌های اینترنتی در شبکات مجازی، ساخت پنل پیامکی و ایمیل اختصاصی، مهیای منابع انسانی و سخت افزاری و در آخر تهیه و طراحی چارت سازمانی. 

در بسته اجرایی روند بازاریابی و فروش که بخش بسیار حائز اهمیتی است نیز به شما آموزش داده خواهد شد که در بخش تولید عبارت است از: تحقیق و گسترش، اعطای نمایندگی، شیوه‌ی قیمت گذاری و گارانتی و همچنین مبحث مهم مدیریت ارتباط با مشتریان.

لازم به ذکر است که برای انجام تمامی عملیت ذکر شده کارشناسان مخصوص برندطب با شما تماس خواهند گرفت و جلسات حضوری  برقرار خواهند کرد تا در حضور خود شما اقدامات لازم برای اجرای این کارها انجام شود.

توجه: مبلغ درج شده بالا جهت خرید بسته اجرایی، صرفا فقط به عنوان دریافت کارمزد برای مشاوره و اجرای اقدامات ذکرشده دریافت می‌شود. هزینه‌های دیگری که در حین اجرا مانند( هزینه خرید دامنه سایت، هزینه ثبت شرکت، هزینه مالیات و برند سازی و ...) به عهده خود مشتری می‌باشد.