از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

بسته مشاوره‌ای تولید

وضعیت موجود
قیمت 49000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

بسته مشاوره راه اندازی یک شرکت تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی و راهنمای جامع صفرتاصد مراحل شروع یک کسب و کار شامل امور حقوقی و مجوز‌های قانونی، ثبت شرکت و اداره کل تجهیزات پزشکی و مقدمه بر روند و برنامه‌ریزی فروش و بازاریابی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

دربسته‌های مشاوره‌ای در بخش تولید ما به طورکامل و جزبه جز درباره موارد زیر توضیح خواهیم داد:

مشاوره حقوقی که به اطلاع رسانی جامع و کامل درخصوص چگونگی ثبت شرکت، اخذ مجوزهای قانونی که شامل پروانه بهره‌ برداری است، امور ثبت شرکت در IMED و همچنین توضیح کامل درمورد چگونگی کار در IMED و در آخر چگونگی اخذ پروانه تولید در اداره کل تجهیزات پزشکی می‌پردازد.

و دربخش مشاوره سازمانی درباره پیش نیازهای تولید که شامل:

1- لوگو، 2- رنگ سازمان،3- ملزومات اداری،4- شعار،5- جینگل( صدای تجاری اختصاصی)، 7- انتخاب نام تجاری(برند) شرح کامل داده می‌شود.

 

 

 

ما علاوه بر پرداختن به پیش‌نیازها به الزامات نیز خواهم پرداخت از قبیل: داشتن یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی، داشتن پیج‌های اینترنتی در شبکات مجازی، داشتن پنل پیامکی و ایمیل اختصاصی، داشتن منابع سخت افزاری و انسانی( کارمندان، سیستم‌های کامپیوتری و...) و همچنین داشتن چارت سازمانی.

در ادامه نیز به صفر تا صد روند فروش و بازاریابی در تولید خواهم پرداخت که اشاره خواهد شد به تحقیق و توسعه، اعطای نمایندگی، شیوه‌ی قیمت گذاری، گارانتی و همچنین بخش گسترده  سی  آر ام (مدیریت ارتباط با مشتریان) توضیح داده خواهد شد.