خدمات برندینگ
خدمات برندینگ

خدمات برندینگ

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT123
۲,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

پکیج خدمات برندینگ و تبلیغات حرفه ای مختص فعالان حوزه کسب و کار تجهیزات پزشکی توسط متخصصین مارکتینگ به صورت مشاوره حضوری و اجرا در 20 روز

بررسی تخصصی

در این بخش ما قصد داریم در ابتدا توضیحی درباره برندینگ و اینکه برندینگ چه تاثیری بر روی افزایش و ارتقا مشتری دارد، بدهیم و سپس خدماتی را که برندطب در این حوزه ارائه می‌دهد را بررسی کنیم.

برندینگ چیست و چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟

برندینگ، طراحی نام و یا نمادی است که یک شرکت برای محصول خود در نظر می‌گیرد و به راحتی قابل شناسایی است. این نام یا نماد، متعلق به یک شرکت است و به شناخت محصول کمک می‌کند و آن را از سایر کالاها و محصولات متمایز می‌کند. برندینگ و یا نام تجاری در شناخت محصول اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

 

 برندینگ در هر نوع کسب و کاری، ارزش و اهمیت خاصی دارد، اما مسلما، صاحبان شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ برای ایجاد یک برند معتبر و شناخته شده تلاش بیشتری می‌کنند. 

حتی اگر بهترین محصول و خدمات را به کاربران خود ارائه دهید، بدون داشتن یک راه و روش مناسب برای تبلیغات، بازاریابی و جذب مشتری، بیزینس شما کامل نمی‌شود و روزهای سختی را در پی خواهید داشت. وقتی این سوال مطرح می‌شود که برندینگ چیست؟ در واقع این بسیار مهم است که بدانید اینجا مسئله کیفیت کالا و محصول شما نیست بلکه موضوع آگاهی و اطلاعات کاربران از محصول و کالای شماست. یک کالا و محصول نمی‌تواند به تنهایی مزایا، کیفیت و ارزش خود را به کاربران خود و به خصوص کسانی که به شکل اینترنتی خرید می‌کنند، نشان دهد، در این مواقع این برند است که به محصول و کالای شما هویت و مفهوم می‌دهد.

در برندینگ چند فاکتور مهم وجود دارند که عبارتند از: 

1- لوگو: 

طراحی لوگو برای برند، شاید مهم‌ترین قسمت برای موفقیت برند باشد؛ بنابراین برای طراحی آن باید دقت زیادی داشته باشید. لوگو، بیانگر و نشان‌دهنده شرکت شماست، پس باید ارزش و اعتبار و رسالت اصلی کسب و کارتان را نشان دهد. در طراحی لوگو، باید فونت‌ها، رنگ‌ها، زوایا، اندازه و … را مورد نظر گرفت و خلاقیت و آگاهی لازم و کافی را در این پروسه به کار برد تا با خلق یک لوگوی ممتاز در مسیر موفقیت قرار گرفت.

 

 

2- رنگ سازمانی: 

شاید رنگ‌هایی که در طراحی لوگو استفاده می‌شود در درجه دوم اهمیت باشد اما از نظر روانشناسی یکی از مهمترین عواملی که برای برندینگ باید در نظر گرفت رنگ‌های مناسب است. ترکیب رنگ‌ها می‌تواند بیانگر ارتباط و پیوند شما با مشتریان و کاربران محصولات و خدمات شماست، به طور مثال رنگ قرمز نشان دهنده سرزندگی و بی‌پروا بودن است و یا رنگ آبی، قدرت خود را به رخ می‌کشد.

 خدمات برندطب در راستای برندینگ

1- تشکیل کانال‌های فروش 

برندطب برای افزایش و ارتقای فروش شما علاوه بر برندسازی به تشکیل کانال‌های فروش ( نحوه‌ی فروش، نحوه‌ی مشارکت و فروش نمایشگاهی، فروش اینترنتی و فروش مویرگی) 

2- پایش رقبا و تحلیل دقیق بازار:

در تجزیه و تحلیل رقبا باید دانست که شرکت‌ها درواقع با طیف گسترده‌تری از رقبا روبرو هستند. به طور کلی یک شرکت می‌تواند تمام شرکت‌هایی را رقیب خود بداند که کالاها یا طبقه کالایی مشابه شرکت خود را تولید می‌کنند. برای رسیدن به این منظور در تجزیه و تحلیل رقبا به عنوان اولین قدم، شرکت باید نسبت به جمع آوری اطلاعات کلیدی و با ارزش درباره هر یک از رقبای خود در چند سال گذشته اقدام کند. با این اطلاعات، شرکت نسبت به اهداف رقبا، خط مشی ها و عملکرد آنان در این مدت آگاه می‌شود.

باید اعتراف کرد که دستیابی به قسمتی از این اطلاعات کار چندان آسانی نخواهد بود. مثلا در تجزیه و تحلیل رقبا شرکت های تولیدکننده کالاهای صنعتی برای برآورد سهم بازار رقبای خود با دشواری هایی روبرو هستند. زیرا این شرکت ها فاقد خدمات اطلاع رسانی صنفی و اتحادیه ای هستند نظیر آنچه که برای شرکت های تولیدکننده کالاهای بسته بندی شده فراهم است. با این وجود، هرگونه اطلاعاتی به آنها کمک میکند تا برآورد صحیح تری از نقاط قوت و ضعف هر یک از رقبای خود به دست آورند. برندطب تمامی این مراحل را جهت پایش رقبا و تحلیل دقیق بازار برای شما انجام خواهد داد.

 

 

3- ایده پردازی و خلق روش‌های نوین فروش

برندطب برای افزایش و ارتقای فروش شما در صدد خلق روش‌های نوین و متفاوت برخواهد آمد.

 

4- طراحی کمپین‌های حرفه‌ای تبلیغات تقویمی

کمپین تبلیغاتی تقویمی چیست؟ 

 کمپین تبلیغاتی مجموعه‌ای از برنامه‌های مستقل اما هماهنگ است که تمام حوزه‌های تبلیغاتی، رسانه‌ای، پیشبردی و روابط عمومی در مورد یک کالا، خدمت یا بنگاه اقتصادی را در رسانه‌های مختلف صوتی، تصویری، چاپی و محیطی پوشش می‌دهد. به صورتی که با یک محتوا و مضمون مشترک، اما پیام‌های متنوع و گوناگون در یک دوره زمانی مشخص و با بودجه‌ای مشخص برای دستیابی به هدف‌های کمی و کیفی معین طراحی و اجرا می‌گردد.

برنامه کمپین تبلیغاتی، طرح اولیه یا پیش نویسی است که مراحل طراحی و اجرای یک برنامه تمام عیار ارتباطات بازاریابی را شامل می شود که شرح وظایف و اقدامات را در هر مرحله از برنامه توسعه فروش یک محصول مشخص می‌کند.

 

 

فروشگاه اینترنتی برندطب تمامی مراحل و موارد ذکر شده را در مدت زمان 20 روزکاری به عمل می‌رساند و همچنین در طی اجرای این عملیات جلسات حضوری با مشتری نیز برقرار خواهد کرد تا درباره همه مسائل مشورت شود و مشتری در جریان تمامی مراحل انجام کار باشد.

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT123
۲,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید