1- سفارش از فروشگاه اینترنتی برندطب به چه صورت است؟

کاربران گرامی پس از بررسی و انتخاب کالا یا خدمات مدنظر خود می‌توانند پس از اضافه کردن آن‌ها به سبد خرید نسبت به نهایی نمودن سفارش خود اقدام نمایند بدین صورت که با کلیک بر روی آیکون ثبت سفارش یک فرم جهت اخذ اطلاعات شخصی، آدرس و توضیحات باز میگردد و پس از تکمیل آن (برای کاربرانی که عضو سایت هستند اطلاعات هویتی و شخصی نیاز به درج مجدد نیست) با کلیک بر روی انتخاب شیوه ارسال پنجره‌ای شامل انتخاب شیوه ارسال بازمی‌گردد که تنها گزینه قابل انتخاب ارسال *رایگان* است (ارسال کلیه کالا و خدمات فروشگاه اینترنتی برندطب به سراسر ایران رایگان می‌باشد. حال با کلیک بر روی آیکون شیوه پرداخت می‌توانید یکی از سه گزینه:

الف) کارت به کارت (پس از انتخاب شیوه کارت به کارت و کلیک بر روی مشاهده پیش فاکتور و در پایان تائید و ثبت نهایی شماره کارت نمایش داده می‌شود و پس از انتقال وجه با مراجعه به منوی زیر سایت و ورود به قسمت ثبت اطلاعات پرداخت می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید)

ب) واریز نقدی (پس از انتخاب شیوه واریز نقدی و کلیک بر روی مشاهده پیش فاکتور و در پایان تائید و ثبت نهایی شماره حساب بانک ملی نمایش داده می‌شود و پس از انتقال وجه به صورت حساب به حساب یا شبا با مراجعه به منوی زیر سایت و ورود به قسمت ثبت اطلاعات پرداخت می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید.)

پ) پرداخت آنلاین پس از انتخاب این گزینه و کلیک بر روی مشاهده پیش فاکتور فشردن تائید و ثبت نهایی به درگاه گرداخت وجه هدایت می‌شوید و با در اختیار داشتن هر از یک کارت‌های متصل به شتاب و رمز پویا می‌توانید نسبت به پرداخت فاکتور خود اقدام نمایید.

 

2- پس از ثبت سفارش کالا چه مدت زمان طول می‌کشد تا کالا به دستمان برسد؟

در هرکجای کشور که متقاضی اقدام به ثبت سفارش کند ارسال کالا و خدمات فروشگاه اینترنتی برندطب به صورت رایگان بوده، ارسال در شهر تهران کمتر از 12 ساعت کاری و برای سایر شهرها و شهرستان‌ها کمتر از 48 ساعت کاری می‌باشد که از طریق پیک، پست یا سرویس‌های ارسال سریع ارسال می‌گردد و از طریق قسمت پی‌گیری سفارش از سایت با وارد کردن شناسه سفارش خود می‌توانید روند و وضعیت سفارش خود را ملاحظه نمایید.

 

3- آیا امکان مرجوعی کالا وجود دارد؟

در صورت تطابق نداشتن کالا با تصویر و یا معیوب بودن کالا خریدار می‌تواند ظرف مدت 3 روز کاری اقدام به مرجوع آن فرماید.

 

4- کالاهایی که نیاز به نصب یا آموزش دارند پس از خرید کالا نیاز به چه اقداماتی دارند؟

اگر راهنمای استفاده از کالا یا خدمات همراه سفارش نبود، خریدار می‌تواند با تماس به شماره تلفن 021-40884197 کلیه سوالات مربوط به سفارش خود را از مشاورین فروشگاه اینترنتی برندطب بپرسند.

 

5-پکیج راه‌اندازی فروشگاه چیست؟

 پکیج‌های راه اندازی فروشگاه برندطب شامل چند پکیج با ارزش خریدهای مختلف می‌باشد. ما در فروشگاه اینترنتی برندطب 5 پکیج راه اندازی فروشگاه عرضه کرده‌ایم به اینگونه که اگر فردی قصد راه اندازی فروشگاهی را داشته باشد می‌تواند یکی از این پکیج‌ها را خریداری کند. 

پکیج‌ها شامل چند بخش هستند: بخش اول که در برگیرنده تجهیزات پزشکی پر مصرف خانگی و تجهیزات پزشکی پر مصرف کلینیکی می‌باشد و  بخش دوم تجهیزات پزشکی‌ هستند که در مناطق جغرافیایی خاص و تائین شده دارای متقاضی  خاص خود می‌باشد یعنی نسبت به بیماری‌های مشخص و عامی که در آن منطقه یا ناحیه که شما در آنجا زندگی می‌کنید، وجود دارد تجهیزات پزشکی مربوطه را در بر می‌گیرد. و بخش سوم آن دسته از کالاهای پزشکی می‌باشد که دارای ارزش افزوده بیشتری هستند به این  معنا که این دسته از محصولات با آنکه فروش زیادی ندارند و ممکن است مدت بیشتری در فروشگاه بمانند اما از نه تنها از ارزش پولی و کیفیتی آنها کاسته نمی‌شود بلکه ممکن است حتی بر ارزش آنها افزوده شود و به مرور زمان با قیمت مناسب‌تری به فروش برسند. تجهیزات پزشکی مانند: دستگاه‌های تصفیه  هوا، برخی از فشارسنج‌های دیجیتالی و... . 

 

 

6- درصورت نیاز به استفاده از خدمات گارانتی کالای خریداری شده نیاز به انجام چه کاری است؟

 در اکثر مواقع برگه گارانتی کالا بر روی جعبه‌ی آن درج شده یا درون بسته بندی قرار دارد در غیر اینصورت بر اساس اطلاعات خریدار در سیستم گارانتی شرکت پشتیبان ثبت و بایگانی می‌گردد درصورت موجود بودن برگه گارانتی و بر اساس زمان آن متقاضی می‌تواند به اطلاعات تماس و آدرس مندرج بر روی برگه گارانتی مراجعه کند در غیر اینصورت جهت استفاده از خدمات گارانتی با فروشگاه اینترنتی برندطب تماس حاصل فرماید.

7- آیا امکان فروش کالا در برند طب وجود دارد؟

کلیه صاحبین مشاغل و کسب و کار حوزه تجهیزات پزشکی درصورتی که واردکننده، تولید‌کننده یا تامین کننده رسمی تجهیزات و کالای پزشکی باشند می‌توانند با مکاتبه با فروشگاه اینترنتی برندطب و ارائه اسناد و مدارک فعالیت خود از طرق مختلفی برند سازی کنند یا به فروش برسانند.

الف) فروش کالا: در این حالت صاحبین مشاغل تجهیزات پزشکی محصولات خود را پس از طی مراحل تائید مدارک و اعتبار سنجی توسط ارائه تصاویر صنعتی محصول، توضیحات کامل محصول، مشخصات فنی و قیمت آن به فروشگاه اینترنتی برندطب ارائه داده تا علاوه بر مشاهده‌ی محصولات خود توسط کاربران، نسبت به فروش آنها نیز از طریق فروشگاه اینترنتی برندطب اقدام نمایند.

ب) 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید