طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی سایت

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT121
۶۹۹,۰۰۰
۰%
۶۹۹,۰۰۰

معرفی

پکیج حرفه ای طراحی سایت (تجاری یا فروشگاهی) با استانداردهای روز، قابلیت نمایش در کلیه دستگاه ها و تحویل 20 روزه

بررسی تخصصی

در این بخش قصد داریم توضیحات مختصر و مفید درباره‌ی طراحی سایت و انواع سایت در اختیار شما قرار دهیم و همچنین اطلاعات درباره موارد لازم برای طراحی سایت شما و شرایط لازم برای اجرای این پکیج را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 در ابتدا می‌خواهیم بدانیم سایت شرکتی و سایت فروشگاهی چیست و چه کمکی به ما می‌کند.

 

سایت‌های تجاری:

سایت‌های تجاری معمولا برای ارائه نمونه محصولات و خدمات استفاده می‌شوند. در سایت‌های تجاری هدف فروش محصولات و خدمات نبوده و صرفا به معرفی آنها پرداخته می‌شود. اتصال به درگاه بانکی جزو امکانات سایت‌های شرکتی نمی‌باشد. در سایت‌های شرکتی معمولا معرفی خدمات و محصولات و نمونه کارها و گالری دیده می‌شود. یکی از قسمت‌های مهم سایت‌های تجاری بخش “درباره ما” بوده که رزومه شرکت یا مجموعه در آن قرار می‌گیرد. شرکت‌ها می‌توانند براساس نیازهای خود امکانات مازادی به این بخش‌ اضافه کنند.

 

 

 

سایت‌های فروشگاهی:

سایت‌های فروشگاهی تقریبا کامل‌ترین نوع سایت می‌باشد که به غیر از امکانات استاندارد مانند گالری محصولات و خدمات، درباره ما، تماس با ما و اخبار، امکان اتصال به درگاه بانکی را داشته و می‌توان به فروش محصولات و خدمات پرداخت. مشتریان بر حسب نیازهای خود می‌توانند از خدمات خاصی مثل باشگاه مشتریان، قیمت خط خورده و تخفیف و غیره استفاده کنند. به زبان دیگر فروشگاه اینترنتی به سایتی می‌گویند که با استفاده از یک نرم افزار اتوماسیون قابلیت خرید آنلاین را برای کاربران فراهم می‌کند، در سایت فروشگاهی تمامی اطلاعات مربوط به محصولات از قبیل ویژگی، نحوه استفاده، قیمت، تصویر و غیره در دسته بندی‌های مشخصی قرار گرفته است. این روز ها با توجه به کم رنگ تر شدن بازار سنتی و روی کار آمدن بازار مدرن تنها راه افزایش فروش و مشتریان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد. در پاسخ به پرسش طراحی سایت فروشگاهی چیست اینگونه باید گفت، طراحی یک وبسایت فروشگاهی همان روشی است که موجب توسعه، گسترش و رشد کسب و کار شما می شود.

تا این قسمت شما می‌توانید با توجه به نیازهای اولیه خود نوع سایتتان را تشخیص داده و با پرداخت هزینه مناسب به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

 

 

 

حال موارد موردنیاز برای طراحی یک وب سایت فروشگاهی یا تجاری شامل: لوگو، اطلاعات کامل مجموعه یا شرکت، اطلاعات کامل محصولات یا خدمات و همچنین اطلاعات قیتی درصورت طراحی سایت فروشگاهی می‌باشد.

بعداز خرید این پکیج از فروشگاه اینترنتی برندطب علاوه بر هزینه خرید پکیج  هزینه سالانه هاستینگ و دامنه نیز از شما دریافت می‌شود و همچنین برندطب به مدت 3 ماه پشتیبانی تغییرات محتوای اولیه شما را بر عهده خواهد گرفت. علاوه بر موارد ذکر شده برندطب آموزش کامل و گام به گام تغییر محتوا برای admin سایت یا همان فردی که مسئولیت تولید محتوای سایت را بر عهده دارد را اجرا خواهد کرد. 

مدت زمان اجرای این پکیج 20 روز کاری خواهد بود.

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT121
۶۹۹,۰۰۰
۰%
۶۹۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید