پنل اس ام اس (SMS)
پنل اس ام اس (SMS)

پنل اس ام اس (SMS)

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT122

تماس بگیرید

معرفی

پنل اس ام اس (SMS) به منظور ارتقا و افزایش مشتری با توضیحات کامل، قیمت مناسب و عملکرد عالی 

بررسی تخصصی

ما در این قسمت به شما توضیح می‌دهیم که پنل پیامکی یا همان پنل اس ام اس چیست و چه کمکی به شما برای ارتقا و افزایش مشتری می‌کند، همچنین به آموزش کار با پنل پیامکی نیز خواهیم پرداخت.

پنل پیامکی چیست؟

فرض کنید می‌خواهید حجم زیادی از پیامک تبلیغاتی رادر کسر کوتاهی از زمان به تعداد زیادی ازمخاطبین خود ارسال کنید. در این لحظه چکار میکنید؟ درحقیقت برای اینکار باید ابزاری در دسترس شما باشد که بتوانید با کمترین هزینه و زمان این قابلیت را داشته باشید تا تعداد انبوهی پیام را به افراد زیادی ارسال کنید. این کار باعث می‌شود تا باهزینه کم به هدف‌های خود برسید.

 

 

 

 

تاحلا ایمیل ساخته اید؟ پنل اس ام اس نیز به همین شکل است. این پنل به شما اجازه می‌دهد تا اس ام اس های تبلیغاتی خودتان را ارسال کرده، مدیریت  و زمانبندی کنید. پنل ارسال اس ام اس درواقع یک نرم افزار تحت وب است که درفضای اینترنت قرار دارد وبه شما این قابلیت را می‌دهد تا به مشتریان و بانک شماره‌هایی که دارید، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. این پیامک تبلیغاتی می‌تواند معرفی کسب وکار، محصول، سرویس یا اطلاع‌رسانی یک تخفیف باشد.

 

پنل پیامکی چه کمکی به افزایش و ارتقا مشتری می‌کند؟

مطمئنا هر کسب وکاری برای خدمات خودش نیاز به تبلیغات دارد، راهی مطمئن وسریع که بی‌واسطه بتوان با مشتریان درارتباط بود که این راه را سامانه ارسال پیامک میسر کرده است.

پنل اس ام اس به کسب وکارها این امکان را می‌دهد که درمقیاس‌های مختلفی ازجمله: محله، شهر، صنف خاصی، جنسیت وسن تبلیغ خود را به صورت کاملا هدفمند ارسال کنند. تبلیغاتی پیامکی که به آن بازاریابی پیامکی نیز گفته می‌شود بهترین روش بازاریابی است، زیر می‌توان باکمترین هزینه ممکن این کار را انجام داد.

 

 

ویژگی‌های مهم پنل اس ام اس عبارت اند از: 1-ارسال انبوه اس ام اس که اصلی ترین ویژگی پنل اس ام اس است. 2-دارابودن بانک شماره از شهر، منطقه، محله و یک صنف خاص 3-نظرسنجی 4-قرعه کشی 5-متن پیامک آماده 6-ارسال ازطریق لیست سفید 7-ارسال با شماره های مختلف تبلیغاتی.

اگر به تازگی قصد راه اندازی پنل اس ام اس را دارید، جالب است بدانید که یکی ویژگی‌های سامانه پیامکی وجود بانک شماره ازمشتریان مختلف به تفکیک جنسیت، سن، کسب وکار، منطقه، شهر و استان اشاره کرد. با استفاده از بانک شماره ازپیش آماده شده میتوانید تبلیغ پیامکی خودرا به مخاطبان هدف خود به راحتی برسانید.

 

آموزش کار با پنل اس ام اس:

برای ارسال پیامک از طریق پنل‌های اس ام اس به چند صورت متفاوت اعم از موارد زیر می‌باشد:

ارسال پیامک براساس نقشه گوگل
ارسال پیامک از بر اساس کدپستی
ارسال پیامک سن و جنسیت
ارسال پیامک bts
ارسال پیامک به دفترچه تلفن
ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

اگر شما قصد ارسال پیامک به بانک شماره را داشته باشید، از بخش ارسال به چندین گزینه مختلف دسترسی دارید. اولین گزینه که بسیار کاربردی است، امکان پیام از طریق نقشه گوگل است که به شما اجازه می‌دهد یک منطقه از شهر خود را روی نقشه انتخاب کنید و به گوشی های همراه آن منطقه پیامک ارسال کنید.

 

 

در صورتی هم که استفاده از نقشه نتوانست پاسخگوی نیاز شما باشد، می‌توانید وارد بخش ارسال به کدپستی شوید و بر اساس کد پستی مخاطبان به آنها ارسال انجام دهید. در این روش، هر چقدر شما ارقام ابتدایی بیشتری برای کد پستی خود وارد کنید، شماره ها محدودتر خواهند شد.
البته، همانطور که گفتیم، شماره های یک سامانه فقط بر اساس مکان طبقه بندی نشده‌اند. بخش جالب دیگری که برای هدفمند کردن ارسال در اختیار شماست، بخش منطقه – هدفمند است. به کمک این گزینه، شما نه تنها منطقه یا شهر مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید، بلکه شغل و صنف افرادی که پیامک شما به دست آنها می‌رسد را هم مشخص می‌کنید. در این قسمت شما می‌توانید به صاحبان کسب و کارهای مختلف همچون پزشکان، مهندسین، وکلا و … پیامک ارسال نمایید.

 

یک روش دیگر برای هدفگیری مخاطبان، مشخص کردن ارقام اول شماره است. مثلاً می‌توانید فقط به کسانی پیامک خود را ارسال کنید که شماره آنها با 09121 شروع می‌شود. آخرین روش ارسال پیامک انبوه به بانک هم بخش سن و جنسیت است که متعلق به اپراتور 50001 می‌باشد و اگر شما یک خط 50001 داشته باشید، می‌توانید افراد موجود در بانک شماره این سامانه را هدف قرار دهید. فقط دقت داشته باشید که در این بخش خبری از بازگشت هزینه و گزارش تفکیکی ارسال نیست.

 

 

اکنون برویم سراغ آخرین روش ارسال انبوه بانکی که به نام BTS شناخته می‌شود. گیج نشوید! منظور از BTS همان دکل مخابراتی ایرانسل است و در این روش، شما می‌توانید به تمام کسانی پیامک خود را بفرستید که در محدوده یک دکل مخابراتی ایرانسل هستند. البته این روش دو محدودیت هم دارد. اول اینکه خبری از گزارش تفکیکی ارسال و بازگشت هزینه نیست. مورد دوم هم اینکه درخواست شما برای BTSحداقل باید 50 هزار پیامک باشد. در ضمن، این نکته را هم بدانید که لیست شماره های BTS، بین ساعت 12شب تا 2 بامداد جمع آوری می شود تا دقیقاً کسانی در لیست باشند که ساکن آن منطقه هستند.

 

درحالتی دیگر شما نمی‌خواهید از دیتابیس (یا همان بانک‌های شماره) ما استفاده کنید و می خواهید به مشترکین خودتان پیامک ارسال کنید. یعنی کسانی که قبلاً مشتری شما بوده‌اند و از آنها شماره دارید. یا شاید کسانی که در آینده شماره آنها را خواهید گرفت.

برای این منظور می‌توانید از قسمت ارسال انبوه استفاده کنید. اما چگونه باید شماره‌ها را وارد کنید؟ ساده است: یا می‌توانید در کادر مربوط به شماره آنها را بنویسید، یا آنکه به شکل یک فایل متنی (با فرمت txt) یا یک فایل اکسل این شماره‌ها را وارد سامانه کنید.

البته، یک راه بهتر هم برای اینکار وجود دارد. آن هم استفاده از دفترچه تلفن است. دفترچه تلفن در حقیقت یک امکان است برای آنکه بتوانید لیست‌های شماره مختلف را ذخیره کنید. مزیت آن هم این است که شما همیشه به این شماره‌ها دسترسی خواهید داشت و به علاوه، می‌توانید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و سایر مشخصات مشتریان خود را نیز ذخیره کنید.

 

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT122
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید