درج رپورتاژ
درج رپورتاژ

درج رپورتاژ

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT127
۱,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۰۰,۰۰۰

معرفی

خدمات تولید ودرج رپورتاژ حرفه ای و موثر جهت بهینه سازی خارجی سایت ها بدون نگرانی از تخریب و جرایم گوگل در وبسایت های خبری پربازدید و بسیار تاثیرگذار برای مخاطب در 3 سایت به مدت 3 ماه

بررسی تخصصی

در پکیج درج رپورتاژ، کارشناسان برندطب با عملکرد موثر و حرفه‌ای و تجربه‌ی مناسبی که در این زمینه دارند به درج رپورتاژ برای سایت و کسب وکار شما خواهند پرداخت به این صورت که یک رپورتاژ به همراه متن و تصویر متناسب با کسب و کارشما به مدت 3 ماه در 3 سایت پربازدید خبری درج خواهند کرد.

در این قسمت ما به توضیح درباره‌ی رپورتاژ و تاثیر آن بر روی کسب و کار می‌پردازیم.

رپورتاژ چیست و چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

رپورتاژ به خبر تبلیغاتی گفته می‌شود که جهت معرفی خدمات و محصولات کسب و کار ها نوشته می‌شود و در سایت‌های خبری پربازدید منتشر می‌شود. رپورتاژ در حوزه تبلیغات اینترنتی و سئو سایت به عنوان یک گزارش یا مصاحبه برای معرفی برندها یا اشخاص در سایت‌های خبری مطرح شده است و بصورت یک حبر تبلیغاتی منتشر می‌شود.

 

 

همچنین یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده میکنند و به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد می‌کنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه می‌کنند .

درواقع رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر می‌شود که شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلینک فالو می‌باشد.

رپورتاژ چگونه باعث ارتقا رتبه در سایت می‌شود؟

در محتوای رپورتاژ سه تا پنج کلمه کلیدی لینک فالو می‌شود به سایت شما .
در خبرگزاری‌های معتبر با اتوریتی و رنک بالای گوگل منتشر می‌شود و سپس برای همیشه آرشیو می‌شود .
بر اساس جدیدترین الگوریتم‌های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت‌های پربازدید با اتوریتی بالا، تاثیرگذاری منحصر به فردی در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد. همچنین این تنها روش تبلیغاتی است که برای مدت زمان محدود نیست و همیشه در سایت‌های خبری باقی می‌ماند.

 

درج رپورتاژ

 

اگر رپورتاژ به خوبی هر چه تمام درست شده باشد می‌تواند تاثیر چشم‌گیری در جواب‌دهی داشته باشد، ما در برندطب بر این باور هستیم که نوشتن رپورتاژ خوب می‌تواند بهترین راه برای بهبود سئو باشد. یک ریپورتاژ خوب باید دارای مطلبی کوتاه و در عین حال کاربردی باشد تا مفید واقع شود بجز مطلب تیتر متن‌ها و همچنین عکس حائز اهمیت می‌باشد.

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT127
۱,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید