ادوردز (AD)
ادوردز (AD)

گوگل ادوردز (Ads)

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT128
۷,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۷,۹۰۰,۰۰۰

معرفی

پکیج ویژه درج آگهی گوگل با کلیدواژه اختصاصی و جایگاه همیشگی به مدت 1 ماه با تاثیر باورنکردنی و فوق العاده

بررسی تخصصی

در پکیج ادوردز (AD)، کارشناسان برندطب با عملکرد موثر و حرفه‌ای و تجربه‌ی مناسبی که در این زمینه دارند به اجرای خدمات ادوردز به مدت زمان 1 ماه خواهند پرداخت. عملکرد در این زمینه به این شکل خواهد بود که در ساعات خاصی در طول روز با توجه به نوع فعالیت و متقاضیان مجموعه ادوردز در سایت شما فعال خواهد شد. قیمت ذکر شده به ازای یک کلمه سنگین و یا 3 کلمه معمولی می‌باشد.

 

 

  دراین قسمت به توضیح کامل ادوردز و تاثیر آن بر کسب و کار شما می‌پردازیم.

گوگل ادوردز یا همان Ads چیست و چه تاثیری دارد؟

گوگل ادوردز یا گوگل ادز سیستم تبلیغاتی شرکت گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان از طریق سایت ها و ابزارهای مختلف گوگل، تبلیغات خود را به رویت مشتریان می رسانند. معروفترین شکل تبلیغات ادوردز، تبلیغات در موتور جستجوی گوگل است. در این روش تبلیغ دهنده عبارات یا کلمات کلیدی مورد نظر خود را در گوگل ادوردز وارد می‌کند تا تبلیغاتش برای کسانی که این عبارات را جستجو می کنند نشان داده شود.

تبلیغ کننده همچنین برای هر کلیک هزینه‌ای را وارد می‌کند، برای جستجوی یک کلمه کلیدی، گوگل از بین پیشنهادهای مختلف تبلیغ دهندگان، بر اساس ضوابطی خاص برخی از تبلیغ ها رو انتخاب و به کاربران نشان می‌دهد. 

 در صورتی که تبلیغات گوگل ادز به درستی تنظیم، راه اندازی و مدیریت شوند در بیشتر کسب و کارها می‌تواند مفید و کارساز باشد. انتخاب کلمات کلیدی درست، تنظیم هزینه درست برای کلمات، تنظیمات صحیح برای هدف قرار دادن صحیح کاربران هدف، نوشتن تبلیغات جذاب و هدفمند، انتقال صحیح کاربران به صفحات سایت و در نهایت سیاست درست و هدفمند در سایت برای جذب کاربران از جمله مواردی هستند که می‌توانند تاثیر مستقیمی بر تاثیرگذار بودن تبلیغات ادوردز داشته باشند.

متاسفانه برخی از افراد به دلیل اطلاعات کم استفاده نادرستی از ادوردز می کنند و به این نتیجه می رسند که این تبلیغات به صرفه نیست. استفاده از راهنمایی‌های یک مشاور تبلیغاتی ادوردز می‌تواند نظر این افراد را به کلی تغییر دهد.

کلمات کلیدی (Keywords) در ادوردز چه نقشی دارند؟

کلمات یا عبارات کلیدی که تبلیغ کننده بر روی آنها سرمایه گذاری می‌کند و امیدوار است تبلیغش بر اساس این کلمات در نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود. به عنوان مثال اگر شما فروشنده آنلاین کفش هستید، ممکن است بخواهید بر روی عباراتی همچون کفش نایک یا کفش اسپورت مردانه سرمایه گذاری کنید. پژوهش کلمات کلیدی به فرآیند استفاده از ابزار و داده ها برای تعیین بهترین کلمات کلیدی مرتبط اطلاق می‌شود.

 

 

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT128
۷,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۷,۹۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید