بسته مشاوره ای
بسته مشاوره ای

بسته مشاوره ای تولید

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT91
۴۹,۰۰۰
۰%
۴۹,۰۰۰

معرفی

بسته مشاوره راه اندازی یک شرکت تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی و راهنمای جامع صفرتاصد مراحل شروع یک کسب و کار شامل امور حقوقی و مجوز‌های قانونی، ثبت شرکت و اداره کل تجهیزات پزشکی و مقدمه بر روند و برنامه‌ریزی فروش و بازاریابی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی

بررسی تخصصی

دربسته‌های مشاوره‌ای در بخش تولید ما به طورکامل و جزبه جز درباره موارد زیر توضیح خواهیم داد:

مشاوره حقوقی که به اطلاع رسانی جامع و کامل درخصوص چگونگی ثبت شرکت، اخذ مجوزهای قانونی که شامل پروانه بهره‌ برداری است، امور ثبت شرکت در IMED و همچنین توضیح کامل درمورد چگونگی کار در IMED و در آخر چگونگی اخذ پروانه تولید در اداره کل تجهیزات پزشکی می‌پردازد.

و دربخش مشاوره سازمانی درباره پیش نیازهای تولید که شامل:

1- لوگو، 2- رنگ سازمان،3- ملزومات اداری،4- شعار،5- جینگل( صدای تجاری اختصاصی)، 7- انتخاب نام تجاری(برند) شرح کامل داده می‌شود.

 

 

 

ما علاوه بر پرداختن به پیش‌نیازها به الزامات نیز خواهم پرداخت از قبیل: داشتن یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی، داشتن پیج‌های اینترنتی در شبکات مجازی، داشتن پنل پیامکی و ایمیل اختصاصی، داشتن منابع سخت افزاری و انسانی( کارمندان، سیستم‌های کامپیوتری و...) و همچنین داشتن چارت سازمانی.

در ادامه نیز به صفر تا صد روند فروش و بازاریابی در تولید خواهم پرداخت که اشاره خواهد شد به تحقیق و توسعه، اعطای نمایندگی، شیوه‌ی قیمت گذاری، گارانتی و همچنین بخش گسترده  سی  آر ام (مدیریت ارتباط با مشتریان) توضیح داده خواهد شد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT91
۴۹,۰۰۰
۰%
۴۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید