از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

بسته اجرایی خدمات

وضعیت موجود
قیمت 2900000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

بسته اجرایی راه اندازی یک شرکت خدماتی در حوزه تجهیزات پزشکی و انجام صفرتاصد مراحل شروع یک کسب و کار شامل امور حقوقی و مجوز های قانونی، ثبت شرکت و اداره کل تجهیزات پزشکی و آموزش و اجرای مقددمه ای بر روند و برنامه ریزی فروش و بازاریابی در زمینه خدمات تجهیزات پزشکی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در بسته اجرایی بخش خدمات، علاوه بر اینکه بسته مشاوره ای این حوزه را دریافت می کنید، اجرای تمامی مراحلی که ذکر شده توسط کارشناسان متخصص برند طب به صورت حضوری و در چند جلسه انجام می شود

 شامل: 1- ثبت شرکت، اخذ مجوزهای قانونی جهت ارائه خدمات، امور ثبت شرکت در IMED و اخذ اجازه فعالیت را برای شما واردکنندگان عزیز به انجام خواهیم رساند. 

همچنین انجام اقدامات پیش‌نیازهای مهمی از قبیل: طراحی لوگو، رنگ سازمانی، ملزومات اداری( سربرگ، کارت، یونیفرم سازمانی و..) ، شعار، جینگل یا همان صدای تجاری اختصاصی، المان سازمانی و انتخاب نام برند را برای شما انجام خواهیم داد.

 

علاوه بر موارد ذکر شده، در صورت نیاز برندطب الزامات برای تولید را نیز برای شما به انجام می‌رساند. اعم از: ساختن یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی، ساخت پیج‌های اینترنتی در شبکات مجازی، ساخت پنل پیامکی و ایمیل اختصاصی، مهیای منابع انسانی و سخت افزاری و در آخر تهیه و طراحی چارت سازمانی. 

 

 

در بسته اجرایی روند بازاریابی و فروش که بخش بسیار حائز اهمیتی است نیز به شما آموزش داده خواهد شد که در بخش خدمات عبارت است از:حفظ مشتری و CRM ( مدیریت ارتباط با مشتریان).

لازم به ذکر است که برای انجام تمامی عملیات ذکر شده کارشناسان مخصوص برندطب با شما تماس خواهند گرفت و جلسات حضوری  برقرار خواهند کرد تا در حضور خود شما اقدامات لازم برای اجرای این کارها انجام شود.

توجه: مبلغ درج شده بالا جهت خرید بسته اجرایی، صرفا فقط به عنوان دریافت کارمزد برای مشاوره و اجرای اقدامات ذکرشده دریافت می‌شود. هزینه‌های دیگری که در حین اجرا مانند( هزینه خرید دامنه سایت، هزینه ثبت شرکت، هزینه مالیات و برند سازی و ...) به عهده خود مشتری می‌باشد.

 

ضمنا هزینه این بسته صرفا جهت انجام امور و حق مشاوره است و مبالغ لازم جهت اجراییات قانونی و سازمانی (نظیر هزینه ثبت شرکت، اخذ مجوز، چاپ و تبلیغات و ...) با نازلترین قیمت تضمینی بر عهده کارفرما یا خریدار بسته می باشد.