بسته مشاوره ای واردات
 بسته مشاوره ای واردات

بسته اجرایی واردات

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT94
۲,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۰۰,۰۰۰

معرفی

بسته اجرایی راه اندازی یک شرکت واردای در حوزه تجهیزات پزشکی و انجام صفرتاصد مراحل شروع یک کسب و کار شامل امور حقوقی و مجوزهای قانونی، ثبت شرکت و اداره کل تجهیزات پزشکی و آموزش و اجرای مقددمه ای بر روند و برنامه ریزی فروش و بازاریابی در زمینه واردات تجهیزات پزشکی

بررسی تخصصی

در بسته اجرایی بخش واردات فروشگاه اینترنتی برندطب ما از صفر تا صد مراحل لازم که شامل: 1- ثبت شرکت 2- اخذ کارت بازرگانی 3- امور ثبت شرکت و نمایندگی محصول درIMED  را برای شما واردکنندگان عزیز به انجام خواهیم رساند. 

همچنین انجام اقدامات پیش‌نیازهای مهمی از قبیل: طراحی لوگو، رنگ سازمانی، ملزومات اداری( سربرگ، کارت، یونیفرم سازمانی و..) ، شعار، جینگل یا همان صدای تجاری اختصاصی، المان سازمانی و انتخاب نام برند را برای شما انجام خواهیم داد.

 

 

علاوه بر موارد ذکر شده، در صورت نیاز برندطب الزامات برای تولید را نیز برای شما به انجام می‌رساند. اعم از: ساختن یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی، ساخت پیج‌های اینترنتی در شبکات مجازی، ساخت پنل پیامکی و ایمیل اختصاصی، مهیای منابع انسانی و سخت افزاری و در آخر تهیه و طراحی چارت سازمانی. 

در بسته اجرایی روند بازاریابی و فروش که بخش بسیار حائز اهمیتی است نیز به شما آموزش داده خواهد شد که در بخش واردات عبارت است از:اعطای نمایندگی، برندینگ، گارانتی و همچنین مبحث مهم مدیریت ارتباط با مشتریان.

لازم به ذکر است که برای انجام تمامی عملیت ذکر شده کارشناسان مخصوص برندطب با شما تماس خواهند گرفت و جلسات حضوری  برقرار خواهند کرد تا در حضور خود شما اقدامات لازم برای اجرای این کارها انجام شود.

توجه: مبلغ درج شده بالا جهت خرید بسته اجرایی، صرفا فقط به عنوان دریافت کارمزد برای مشاوره و اجرای اقدامات ذکرشده دریافت می‌شود. هزینه‌های دیگری که در حین اجرا مانند( هزینه خرید دامنه سایت، هزینه ثبت شرکت، هزینه مالیات و برند سازی و ...) به عهده خود مشتری می‌باشد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT94
۲,۹۰۰,۰۰۰
۰%
۲,۹۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید