از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اکسیژن ساز 5 لیتری پلاس

وضعیت موجود
قیمت 15000000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اکسیژن ساز 5 لیتری پلاس ساخت کشور ایران است و به دلیل وزن و صدای کم آن مورد استفاده بسیاری از بیماران دارای مشکلات تنفسی شده است. همچنین کم مصرف بودن این دستگاه اکسیژن‌ساز باعث شده است این دستگاه برای مصارف روزانه و خانگی بسیار مناسب باشد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

استفاده از اکسیژن ساز پلاس برای بیمارانی که دارای نارسایی ریوی از جمله COPD و ILD و غیره هستند و بیمارانی که سطح اکسیژن خونشان از حالت عادی پایین تر است بسیار ضروری می‌باشد. اکسیژن ساز پلاس 5 لیتری زمانی مورد استقاده قرار خواهد گرفت که بیمار برای بالابردن اکسیژن خون خود نیاز به اکسیژن اضافی داشته باشد. ساعات استفاده از این دستگاه را تنها پزشک باید مشخص کند و این ساعات بین ۱ الی ۲۴ ساعت در روز می‌­تواند باشد.

اکسیژن ساز پلاس توانایی تولید اکسیژن با خلوص 30 تا 90 درصد با دِبی 1 تا 6 لیتر را دارد. این دستگاه با توجه به ماهیت آن در تنطیم خلوص اکسیژن و دارا بودن آنیون یک دستگاه منحصر به فرد است. در این اکسیژن ساز خانگی صفحه نمایشی دیجیتال جهت نمایش میزان خلوص گاز اکسیژن تولید شده وجود دارد و این قابلیت را به بیمار می‌دهد تا در هر لحظه خلوص گاز تنفسی خود را کنترل کند.