از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اکسیژن ساز 5 لیتری philips

وضعیت موجود
قیمت 50000000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اکسیژن ساز 5 لیتری philips ساخت کشور آمریکا مناسب برای استفاده اشخاصی است که به اکسیژن زیادی در طول روز دارند. این دستگاه اکسیژن ساز سبک و قابل حمل مب‌باشد و با قیمت مناسب و ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی برندطب به فروش می‌رسد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

اکسیژن ساز 5لیتری فیلیپس، مجموعه کاملی از محصولات و برنامه‌های تولید اکسیژن را فراهم می‌کند. ویژگی‌های این دستگاه اکسیژن ساز تا به امروز نسبت به مابقی محصولات مشابه که یا اکثرا بزرگ و سنگین هستند و یا نیاز به نگهداری مداوم توسط بیماران دارد، نیست. این دستگاه اککسیژن ساز، ۵ لیتر اکسیژن در هر دقیقه تولید می‌کند، و همچنین برای نگهداری و استفاده به صرفه و آسان است. غلظت اکسیژن ساز فیلیپس، 96 بوده و با مجموعه‌ای از کارکردهای منحصر به فرد طراحی شده است تا هزینه‌های ارائه درمان اکسیژن را برای اشخاص کاهش دهد، و در عین حال باعث استفاده ی راحتتر برای بیماران شود.

اکسیژن ساز 5 لیتری فیلیپس، یکی از ساکت‌ترین دستگاه‌های تولید اکسیژن حال حاضر بوده، که می‌توانید آنرا تا چند سال استفاده کنید بدون اینکه شاهد تغییری در قدرت و کیفیت اکسیژن تولیدی آن شوید. این دستگاه حرارت کمی را تولید می‌کند، و از فیلتر برای تولید اکسیژن، استفاده نمی‌کند.