دستگاه bipap plus همراه با ماسک
دستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسکدستگاه bipap plus همراه با ماسک

دستگاه bipap plus همراه با ماسک

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT29

تماس بگیرید

معرفی

دستگاه بای پپ پلاس یکی از تجهیزات پزشکی بسیار پر کاربرد ساخت کشور ایران است که در مراکز درمانی و حتی برای درمان در منزل می‌باشد. بیشترین مخاطبان و مصرف کنندگان از این محصول افرادی هستند که هنگام خواب از مشکلات تنفسی رنج می‌برند به طوری که نمی‌توانند به راحتی خواب آسوده‌ای داشته باشند. اکنون با ساخت و تولید دستگاه بای‌پپ این مشکلات رفع شده‌است.

بررسی تخصصی

دستگاه بای پپ جهت کنترل انواع مشکلات انسداد تنفسی حاد برای بیماران استفاده میشود. این دستگاه با ایجاد دو فشار مثبت و منفی هوا به مجاری تنفسی بیمار میتواند راه ورود اکسیژن را به ریه باز کرده و رفع انسداد نماید. 

معمولا بیماران تنفسی به دلیل چاقی بیش از حد یا پس از دوره مشخصی از یک بیماری تنفسی دچار عارضه ای نظیر انسداد شدید مجاری تنفسی یا COPD خواهند شد. در این زمان دستگاه بای پپ میتواند کمک خوبی به کنترل این عوارض بنماید. 

دستگاه بای پپ را میتوان در زمان خواب یا حتی در هنگام بیداری به طور محدود استفاده کرد. ضمنا این نکته را باید در نظر گرفت که دستگاه بای پپ یا حتی دستگاه سی پپ، تولید اکسیژن نمیکند و صرفا توسط جریان هوا باعث رفع انسداد مجاری تنفسی خواهد شد. 

معمولا دستگاه بای پپ در سه مد S، ST و AVAPS در دسترس هستند. بسته به شدت بیماری فرد و حتما توسط پزشک متخصص ریه یا تکنسین حرفه ای ICU تجویز میشود. 

دستگاه بای پپ توسط لوله خرطومی و ماسک بای پپ (یا همان ماسک NIV) به صورت بیمار متصل میشود. بای پپ را میتوان شکل ساده تری از یک سری مد مشخص ونتیلاتور دانست. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT29
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید