دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Active
دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Activeدستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Activeدستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Activeدستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Activeدستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Active

دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Active

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT44

تماس بگیرید

معرفی

دستگاه تست قند خون آکیو چک مدل Active ساخت کشور آلمان با کیفیت بسیار مناسب و همراه با 2بسته نوار در فروشگاه اینترنتی برندطب به فروش می‌رسد. این دستگاه قندخون مناسب برای استفاده در منزل برای بیماران دیابتی است.

بررسی تخصصی

دستگاه تست قند خون «Accu-Chek» مدل «Active» ساخت شرکت مشهور «Roche» است که در زمینه‌ی تولید دارو و ابزارهای تشخیصی در جهان شناخته شده است.

 حافظه‌ی دستگاه قابلیت ذخیره‌سازی 500 نتیجه را دارد. علاوه بر این قابلیت میانگین‌گیری در دوره‌های زمانی 7، 14، 30 و 90 روز نیز در این دستگاه گنجانده شده است. دستگاه برای اندازه‌گیری دقیق قند خون تنها به 0.6 میکرولیتر خون نیاز دارد. به‌وسیله‌ی قلم سوزن زنی و سوزن استریل می‌توان نوک یکی از انگشتان را سوراخ کرده و یک قطره خون روی نوار تست قرار داد. تنها 5 ثانیه طول می‌کشد تا نتیجه‌ی تست روی صفحه به ‌نمایش درآید. مزیت ویژه این دستگاه این است که اگر مقدار خونی که روی نوار قرار می‌گیرد کافی نباشد، دستگاه هشدار می‌دهد و مانند بسیاری از دستگاه‌های قند خون نتیجه‌ی اشتباه را نشان نمی‌دهد. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT44
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید