از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فشارسنج بازویی دیجیتال بایوتک مدل BP318 A

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

فشارسنج بازویی دیجیتال بایوتک  مدل BP318 A ساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان با قیمت مناسب و ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی برندطب به فروش می‌رسد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

فشارسنج بازویی بایوتک مدل BP318 A تولید شده در کشور چین است. دارای دقت و کارآیی بسیار بالایی هستند. این محصول با استفاد از اسلومتریک اقدام به اندازه‌گیری فشار خون میکند. از ویژگی‌های فشارسنج بایوتک امکان اندازه‌گیری و ذخیره اطلاعات همزمان دو کاربر است. این فشارسنج دیجیتال قابلیت ذخیره 120 فشارخون برای هر فرد را در خود دارد.

منبع تغذیه این فشار سنج همزمان باتری و برق است. ۴ عدد باتری قلمی در محفظه باتری این محصول جای میگیرد. میزان مصرف این فشار سنج بسیار پایین و طول عمر بالایی دارد. صفحه تصویر این فشارسنج بزرگ است که در آن میتوان میزان ضربان قلب، میزان فشار خون، تاریخ، ساعت و غیره است. دقت این فشارسنج ۳ میلی متر جیوه است. 

این دستگاه دارای کاف است. برای استفاده درست و اندازه‌گیری دقیق باید کاف دستگاه و سنسور در نزدیگی و جلوی بازو روی سرخرگ قرار گیرد. سعی کنید کاف دستگاه را یکی دو سانت بالاتر از قسمت خمیدگی آرنج قرار دهید تا سنسور دقیقا روی سرخرگ قرار گیرد.

این دستگاه می‌تواند آریتمی قلب را تشخیص دهد. به محض سنس کردن ضربان قلب، روی صفحه مانیتور دستگاه علامت قلب دیده خواهد شد. در صورت داشتن ضربان نامنظم دستگاه آن را نشان می‌دهد. همچنیناین فشارسنج دیجیتال بعد از استفاده در صورت عدم استفاده تا مدت ۳ دقیقه به طور خودکار خاموش خواهد شد.