از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فشارسنج دیجیتال مچی OMRON-RS3

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

فشارسنج دیجیتال مچی OMRON-RS3 به همراه 3سال گارانتی و ساخت کشور ژاپن

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

دستگاه اندازه گیری فشار خون امرن مدل RS3، با بکارگیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و کاربردی، یک دستگاه کم خطا و کاربردی برای مصارف خانگی و عمومی است. این دستگاه که از ناحیه مچ به دست کاربر متصل می‌شود، قادر است در زمان‌هایی که کاف به طور درست و محکم به مچ بسته نشده، کاربر را مطلع کند.

در این حالت، دستگاه این خطا را با نمایش یک نشانگر مخصوص بر روی صفحه نمایش LCD، نشان می‌دهد. در این صفحه نمایش نسبتا بزرگ، زمان، تاریخ، میزان فشار خون و ضربان قلب نمایش داده می‌شود. همچنین دستگاه قادر به تشخیص ضربان قلب نامنظم و در اصطلاح آریتمی است.

کاف دستگاه امرن مدل R3، پاسخگو مچ هایی در سایز ۱۳.۵ تا ۲۱.۵ سانتی متر است. از این رو برای استفاده برای افرادی با مچ های کوچک تا بزرگ، مناسب است. دستگاه فشار سنج امرن، با قابلیت ثبت نتایج در حافظه داخلی ساخته شده است. وجود 60 جایگاه حافظه، به کاربران کمک می کند تا نتایج حاصل از اندازه گیری فشار خون و ضربان قلب خود را در یک بازه زمانی طولانی، مقایسه نموده و میانگین آن را به دست آورند.

منبع تغذیه دستگاه امرن دو عدد باتری نیم قلمی غیر قابل شارژ است و قابلیت اتصال به آداپتور شهری را ندارد. بهتر است همزمان با نمایش اعلان اتمام شارژ باتری بر روی صفحه نمایش دستگاه، اقدام به تعویض آن کنید. چرا که دستگاه فشار خون یک وسیله مهم و حساس برای زمان های بحرانی است.

اساسا دستگاه های فشار خون مچی، نسبت به فشار سنج های بازویی، از دقت کمتری برخوردار هستند. لذا اگر از بیماری‌های مربوط به فشارخون رنج می‌برید، بهتر است سراغ نمونه‌های دقیق‌تر بروید و ریسک حاصل از اندازه‌گیری را به کمترین مقدار ممکن برسانید.