از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فشارسنج Omron M2

وضعیت موجود
قیمت 1450000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

فشارسنج Omron M2 از فشارسنج‌های بازویی این شرکت با سایز کاف 22 تا 32 سانتی‌متر و حافظه‌ی 30 ذخیره‌سازی است. این فشارسنج دیجیتالی همانند دیگر فشارسنج‌ها علاوه بر فشار خون، ضربان قلب را نیز اندازه گیری می‌کند علاوه براین این دستگاه قابلیت تشخیص ضربان نامنظم یا همان (آریتمی) دارد. این محصول دارای کیف نگهداری و قایلبیت شارژ با شارژ به صورت برقی و باتری قلمی می‌باشد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

امرن (Omron) یکی از قدیمی‌ترین کمپانی‌های تولیدکننده‌ی تجهیزات پزشکی است که از سال 1933 شروع به فعالیت کرده و در سال 1973 اولین فشارسنج دیجیتال خود را برای استفاده‌ی آسان در منزل عرضه بازار کرد. طبق گفته‌ی شرکت سازنده هم‌اکنون فشارسنج‌های امرن بیش‌ترین فروش را در کشورهای خاورمیانه، اروپا و آفریقا دارند. همچنین گفته شده‌است با اندازه‌گیری مرتب فشار و کنترل این فشارسنج می‌توان سطح فشارخون را در محدوده‌ی استاندارد نگه داشت. فشارسنج Omron M2 یک فشارسنج دیجیتال بازویی است که مانند سایر فشارسنج‌های دیجیتال از روش اوسیلومتریک برای اندازه‌گیری فشارخون استفاده می‌کند.

تفاوت مدل‌های مختلف در این برند از فشارسنج در قابلیت‌های جانبی مثل داشتن حافظه برای چند کاربر و قابلیت میانگین‌گیری از نتایج است. به‌طورکلی گفته می‌شود که دقت فشارسنج‌های بازویی بیشتر از فشارسنج‌های مچی است. معمولا فشارسنج‌های مچی باید هم‌سطح قلب گرفته شود و بالا یا پایین بودن دست باعث خطای اندازه‌گیری می‌شود. بنابراین استفاده از فشارسنج بازویی برای همه‌ی سنین راحت‌تر است. در میان فشارسنج‌های بازویی، مدل Omron M2 با قیمت مقرون به صرفه‌ای که دارد می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.