از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماساژور THRIVE مدل 717

وضعیت موجود
قیمت 1100000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ماساژور THRIVE مدل  717 ساخت کشور چین و دارای یک سال گارانتی می باشد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

این ماساژور دارای دو کاربری متفاوت می باشد. قابلیت گرمایشی ماساژور ترایو چربی های بدن را از بین میبرد و به تناسب انداام کمک میکند. کاربرد دیگر این ماساژور برای تراپی و درمان گرفتگی عضلات بدن می باشد. این دستگاه دارای سه سری متفاوت است.

دستگاه از ترکیب دو ماساژور عمودی و چرخشی تشکیل شده و برای ماساژ تمام نقاط بدن مورد استفاده خواهد بود.

استفاده از ماساژورها به طور کلی باعث بازشدن رگ های خونی و افزایش گردش خون و در نهایت کاهش و تسکسن درد میشود.

عملکرد این دستگاه به صورت شدید و ملایم قابل تنظیم است و ماساژ به صورت عمودی یا نامنظم امکان پذیر می باشد.

ابعاد این دستگاه 19×10 سانتی متر است و به راحتی قابل حمل خواهد بود.

سه سری اسفنجی، زنگوله ای و شانه ای دستگاه برای موارد مختلف کاربرد دارد. کاربرد سری زنگوله ای برای عضلات با بافت های عمیق مانند عضلات شانه، پشت سر و فیبروزیت ها می باشد. این سری همچنین برای هم جهت کردن ستون فقرات، آزاد کردن عصب های درگیر و تسکین درد سیاتیک مناسب می باشد.

 سری شانه ای برای قبل و بعد از یک ماساژ سنگین کاربرد دارد و جهت گرم کردن یا سرد کردن عضلات استفاده میشود. کاربرد این سری به ویژه برای ورزشکاران مناسب است و درد بدن را پس از دویدن، دوچرخه سواری و ... کاهش میدهد.

سری اسفنجی برای تمام نقاط حسحس بدن قابل استفاده است و به ویژه برای کاهش درد در قسمت زانوها و آرنج بسیار مناسب می باشد. استفاده از این سری برای بیماران روماتیسمی مناسب است.

استفاده از این دستگاه برای افرادی که به بیماری صرع مبتلا هستند و یا از داروی وارفارین استفاده میکنند، زنان باردار و پس از صرف غذا توصیه نمیشود.

بهتر است 30 دقیقه پیش یا پس از صرف غذا از ماساژور استفاده کنید. همچنین ماساز نقاط مختلف بدن نباید بیش از 5 دقیقه طول بکشد.