فروشگاه سطح 1
فروشگاه سطح 1

فروشگاه سطح 1

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT45
۲۰,۰۰۰
۰%
۲۰,۰۰۰

معرفی

پکیج تجهیزات پزشکی جهت راه‌اندازی یک فروشگاه تجهیزات پزشکی به ارزش خرید 30 میلیون تومان می‌باشد که قیمت خرید این پکیج از طریق فروشگاه اینترنتی برندطب مبلغ 20 هزار تومان است. پس از خرید پکیج و پرداخت این مبلغ یک، پیش فاکتور که شامل: قیمت‌های مصرف‌کننده، قیمت خرید، تصاویر محصول به مشخصات فردی شما ارسال خواهد شد. لطفا اگر قصد خرید این پکیج را دارید با دقت متن زیر را مطالعه بفرمایید.

بررسی تخصصی

برای جلب اعتماد و آسودگی خاطر مشتریان عزیز توضیحاتی نسبتا کامل و روشن درباره محتویات پیش‌فاکتور برای شما مطرح کرده‌ایم که به این قرار است: همان‌طور که ذکر گردید پس از خرید و پرداخت مبلغ این پکیج یک پیش فاکتور به شما ارسال خواهد شد.

 

پکیج‌های سطح 1 تا پکیج‌های سطح 5 شامل چند بخش از تجهیزات پزشکی می‌باشند:

 

بخش اول آن دسته از تجهیزات پزشکی هستند که فروش نسبتا راحت‌تری نسبت به بقیه دارند و یا همان پر مصرف‌ها می‌باشند. این بخش از تجهیزات پزشکی بدون توجه به هیچ شرایط و یا موقعیت جغرافیایی پرفروش هستند و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و تقریبا می‌توان گفت همه‌ی پزشکان به آنها نیاز دارند و وجود آن‌ها یکی از ملزومات می‌باشد، مانند: دستگاه فشارسنج، دستگاه تست قندخون، ویلچر، واکر، سرنگ، و... .

 

پخش دوم تجهیزات پزشکی‌ هستند که در مناطق جغرافیایی خاص و تائین شده دارای متقاضی  خاص خود می‌باشد یعنی نسبت به بیماری‌های مشخص و عامی که در آن منطقه یا ناحیه که  شما در آنجا  زندگی می‌کنید، وجود دارد تجهیزات پزشکی مربوطه را در بر می‌گیرد. به طور مثال در  شهر اردبیل  بیماری‌های گوارشی بیشتر از بیماری‌های دیگر وجود دارد که این عامل باعث می‌شود  تجهیزات  پزشکی مرتبط با بیماری‌های گوارشی در این پکیج قرار بگیرد مانند انواع سوند و  سوندهای معده.

 

بخش سوم آن دسته از کالاهای پزشکی می‌باشد که دارای ارزش افزوده بیشتری هستند به این  معنا که این دسته از محصولات با آنکه فروش زیادی ندارند و ممکن است مدت بیشتری در فروشگاه  بمانند اما از نه تنها از ارزش پولی و کیفیتی آنها کاسته نمی‌شود بلکه ممکن است حتی بر ارزش آنها افزوده شود و به مرور زمان با قیمت مناسب‌تری به فروش برسند. تجهیزات پزشکی مانند: دستگاه‌های تصفیه  هوا، برخی از فشارسنج‌های دیجیتالی و... .

 

نحوه بسته بندی و ارسال مرسولات:

پس از طی مراحل خرید و ارسال پیش فاکتور به مشخصات فردی خریدار و واریز مبلغ پکیج نوبت به مراحل ارسال و تحویل مرسوله می‌باشد. فروشگاه اینترنتی برندطب با پرسنلی مجرب کالاهای شامل پکیج را با دقت و سلیقه‌ی بالا بسته بندی و تست می‌کنند و سپس با وسیله‌ی نقلیه متناسب با حجم پکیج به آدرس و مشخصات فردی داده شده توسط مشتری ارسال می‌گردد. هزینه ارسال بار از مرکز تا مقصد به عهده خود مشتری بوده و همچنین بیمه جهت امنیت و سالم رسیدن کالا به مقصد برای محصولات داخل پکیج تعلق می‌گیرد.

 

همانگونه که در بالا ذکر گردید محصولات شامل پکیج به سه بخش تقسیم شدند که اکنون به تفکیک، روشن سازی و توضیح بیشتر درمورد این تجهیزات پزشکی خواهیم پرداخت. لطفا برای اطلاع و آگاهی بیشتر الزاما این بخش را مطالعه فرمایید.

بخش اول: تجهیزات پزشکی‌های پرمصرف‌

الف) خانگی که شامل: فشارسنج‌های دیجیتال بازویی، فشارسنج‌های دیجیتال مچی، دستگاه‌های تست قندخون به همراه نوار، ویلچرهای مکانیکی و ویلچرهای برقی، انواع واکر، انواع تشک‌های مواج، کپسول‌های اکسیژن، انواع تخت‌های بیمار( مکانیکی و برقی)، انواع ترازو، دستگاه بخور، دستگاه تصفیه هوا، انواع عصا، ساپورت‌های طبی و ورزشی، شیردوش‌های مکانیکی و برقی، لوازم فیزیوتراپی، انواع تب‌سنج و ... .

ب) کلینیکی و بیمارستانی که شامل: انواع فشارسنج‌های عقربه‌ای و دیجیتال، انواع ساکشن، انواع تخت‌های بستری مکانیکی و برقی، ابزار جراحی، انواع ترالی و کمد، انواع ست‌های معاینه شامل( گوشی پزشکی، افتالموسکوپ، اتوسکوپ و لارنگوسکوپ)، جعبه‌های کمک‌های اولیه و ... .

پ) مصرفی که شامل: انواع اسپکولوم، ایروی، آب اسلانگ، آنژیوکت، باند، گاز، پنبه، تست‌های بارداری، تیغ‌های جراحی، انواع چسب، چسب لید، حوله، تب سنج، انواع دستکش، ملحفه، زیراندازهای بیمار، ژل، ست سرم، سرسوزن‌ها، سرجی فیکس، انواع سرنگ، انواع سوند، سیفیتی باکس، کاورها، کیسه‌های ادراری، البسه بیمار و جراح، تراشه، انواع ماسک، میکروست، انواع رابط، انواع نخ بخیه و ... .

 

بخش دوم: تجهیزات و لوازم پزشکی مخصوص طبقه جغرافیایی

این قسمت به صورت اختصاصی با توجه به نیاز، تقاضا، کسرت و شدت کیفیت خدمات پزشکی در منطقه جغرافیایی فروشنده در گروه‌های خدمات پزشکی عمومی، زنان و زایمان، نوزادان و اطفال، جراحی عمومی، قلب و عروق، اورتوپدی، ریه و بیماری‌های تنفسی، گوش و حلق و بینی، رادیولوژی، پوست و مو، بیماری‌های گوارشی و اورولوژی تهیه، تنظیم و ارسال می‌گردد. ضمنا فروش تجهیزات و لوازم پزشکی مختص منطقه جغرافیایی با وجود تقاضای بسیار زیاد قابل ارائه به صورت غیرمستقیم است و الزامی به خرید این بخش نیست.این قسمت به صورت اختصاصی با توجه به نیاز، تقاضا، کسرت و شدت کیفیت خدمات پزشکی در منطقه جغرافیایی فروشنده در گروه‌های خدمات پزشکی عمومی، زنان و زایمان، نوزادان و اطفال، جراحی عمومی، قلب و عروق، اورتوپدی، ریه و بیماری‌های تنفسی، گوش و حلق و بینی، رادیولوژی، پوست و مو، بیماری‌های گوارشی و اورولوژی تهیه، تنظیم و ارسال می‌گردد. ضمنا فروش تجهیزات و لوازم پزشکی مختص منطقه جغرافیایی با وجود تقاضای بسیار زیاد قابل ارائه به صورت غیرمستقیم است و الزامی به خرید این بخش نیست.

بخش سوم: تجهیزات پزشکی غیر روزمره

الف) خانگی شامل: دستگاه اکسیژن ساز، سی پپ، بای پپ، پالس اکسیمتر، ویلچرهای تخصصی، ماساژورها (ماساژورهای برقی و مکانیکی) و ... .

 

ب) کلینیکی و بیمارستانی شامل: دستگاه الکتروشوک، دستگاه نوارقلب، ساکشن‌های تخصصی، انواع مانیتور بیمار، فور و اتوکلاو، سونی کید، انواع تخت‌های جراحی و ... .

 

و در پایان پس از خرید پکیج فروشنده می‌تواند بعداز انتخاب و خرید لوازم مورد نیاز خود کلیه لوازم و تجهیزات پزشکی عمومی و تخصصی دیگر از مشتری خود سفارش گرفته و صورت سفارش خود را ظرف مدت 12 الی 48 ساعت کاری از فروشگاه اینترنتی برندطب دریافت نموده و تحویل مشتری دهد. این کار پس از صدور کد فروشنده و اعطای درصد همکاری قابل انجام می‌باشد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT45
۲۰,۰۰۰
۰%
۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید