از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماشین بیهوشی DRAGER مدل fabius gs

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

 ماشین بیهوشی DRAGER مدل fabius gs جهت استفاده در اتاق های جراحی برای بیهوشی ساخت کشور آمریکا می‌باشد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماشین بیهوشی Drager Fabius GS اولین دستگاه بیهوشی در جهان است که دارای کنترل جریان عمودی و شاخص‌های جریان الکترونیکی گاز تازه است که به شما این امکان را می‌دهد تا جریان گاز را به راحتی و به طور مستقیم مقایسه کنید. علاوه بر این، صادر داده‌های گاز تازه به یک سیستم اطلاعاتی اجازه نظارت بر استفاده از گاز و ترویج استفاده از بیهوشی کم جریان را می‌دهد.

طراحی انعطاف پذیر و ارگونومیک Drager Fabius GS اجازه می‌دهد تا موقعیت مطلوب سیستم تنفسی نیمه بسته (COZY) را فراهم کند. قابلیت تنظیم ارتفاع، قبل از مونتاژ در سمت چپ یا راست دستگاه  را دارد و می‌توان به راحتی از دستگاه برای تمیز کردن و عقیم سازی استفاده شود. COZY نه تنها زمان راه‌اندازی و نصب را به حداقل می‌رساند، بلکه توانایی نشت، آلودگی و مصرف کلی گاز را نیز کاهش می‌دهد. 

دستگاه بیهوشی دراگر فبیوس مناسب برای هر بیمار است و دوره تهویه کنترل، فشار تهویه کنترل، کنترل حجم صدا همزمان (SIMV)، پشتیبانی از فشار و حالت خود به خودی دستی را فراهم می‌کند. پشتیبانی از حالت فشار تسهیل تنفس خود به خودی با از بین بردن کار تنفس به علت مقاومت مدار، بهبود سطح راحتی و افزایش کیفیت مراقبت از بیمار را دارا است.