از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

دستگاه اکو قلبی ZONARE

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

دستگاه اکو قلبی ZONARE ساخت کشور آمریکا با کیفیت فوق العاده و وضوح تصویر عالی

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

دستگاه اکو قلبی ZONARE دارای کیفیت تصویر بالا، عملکرد و ویژگی‌های بهبود یافته برای بیمارستان‌ها و مطالعات بالینی می‌باشد. این دستگاه اکوکاردیوگرافی دارای سیستم کالرداپلر و دارای قابلیت جدید TEE، و یک بسته محاسباتی جامع شامل آنالیز بتن چپ و آسیب شناسی دریچه‌ها نیز می‌باشد.

 

تکنولوژی تصویربرداریZST کمپانی ZONARE آمریکا تنها تکنولوژی حال حاضر دنیا می‌باشد که بر مبنای تشکیل تصویر به صورت مستقیم از تمامی اکوهای خام برگشتی عمل می‌نماید که این امر منجر به مزایایی خاص و منحصر به فرد گردیده است که در ذیل به برخی از آن‌ها به اختصار اشاره خواهیم نمود.

با استفاده از اکوهای خام برگشتی می‌توان سرعت صوت جهت ساخت تصاویر را اصلاح نمود و تصاویر با کیفیت و رزولشن بهتر و بیشتری ارائه نمود.

کمپانی ZONARE آمریکا بر خلاف سایر کمپانی‌ها که از Beam Former (که یکی از عوامل اصلی افت رزولشن در طول زمان می‌باشد) جهت ساخت تصاویر التراسوند به روش ارسال و دریافت امواج صوت به صورت Line by Line استفاده می‌نمایند، تصاویر التراسوند را با استفاده از اکوهای خام برگشتی به صورت منطقه‌ای Zone by Zone می‌سازد.

در سیستم‌های ZONARE از Software Beam Former Full Digital به جای Beam Former‌های رایج در سیستم‌های التراسوند Conventional که داده‌های خام پس از عبور از آنها حذف می‌گردند، استفاده می‌شود. لذا تمامی داده‌های خام ذخیره و تصاویر بدون حذف هیچگونه داده‌ای تشکیل می‌گردد که این امر موجب ایجاد تصاویری با کیفیت بهینه و واقعی‌تر می‌شود.

این تکنولوژی با فراهم آوردن امکان فوکوس در مد ارسال در تمامی طول تصاویر به صورت همزمان، رسیدن به تصاویری با کیفیت مطلوب و یکپارچه را برای کاربر ایجاد می‌نماید.

اکوکاردیوگرافی ZONARE مدل ZS3 با کیفیت بسیار بالا و فوق‌العاده تصاویر، با قابلیت پشتیبانی تمامی Application‌ها، انتخابی مناسب، بهینه و همچنین مقرون به صرفه برای متخصصان قلب و عروق جهت بررسی‌های تشخیصی دقیق در تمامی زمینه‌های قلبی از جمله اکوکاردیوگرافی بزرگسالان، اطفال، نوزادان و فتال اکو و ... می‌باشد.

ZS3 با طیف گسترده‌ای از پروب‌ها با رنج‌های فرکانسی متنوع و تکنولوژی جدید ، این امکان را برای متخصصان گرامی فراهم آورده تا با سهولت و دقت بیشتر در عرصه تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی و عروقی فعالیت نمایند.

اکوکاردیوگرافی کمپانی ZONARE آمریکا دارای تأییدیه‌های بین‌المللی CE اروپا، FDA 510K آمریکا و مراکز نصب معتبر می‌باشد.