از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اتوسکوپ E scope - 2100201

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

اتوسکوپ ریشتر e scope ساخت کشور آلمان با قیمت مناسب و ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی برندطب به فروش می‌رسد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

دستگاه اتوسکوپ e-scope یکی از محصولات تجهیزات پزشکی عمومی کمپانی بزرگ ریشتر Riester کشور آلمان می‌باشد. تکنولوژی LED استفاده شده در این دستگاه امکان دریافت تصویری واقعی می‌دهد. بدنه دستگاه از اهن کاملا بهداشتی و مقاوم ساخته شده است. یکی از ویژگی های منحصربفرد این اتوسکوپ، فیبر نوری به کار برده شده در این دستگاه می باشد که در تمرکز و وهدایت نور به داخل حفره گوش بسیار موثر است.ذره بین قرار گرفته در این دستگاه بسیار قوی و دقیق عمل کرده و قابلیت نسب روی سایر اتوسکوپ های مشابه را دارد.

اتوسکوپ (Otoscope) یا اوریسکوپ (Auriscope)، نام وسیله‌ای پزشکی است که برای مشاهده داخل گوش از آن استفاده می‌شود. پزشکان از این وسیله به منظور غربالگری برخی بیماری‌ها در معاینات دوره‌ای معمول و یا بررسی برخی شکایات مرتبط با سیستم شنوایی استفاده می‌کنند. با کمک اتوسکوپ می‌توان گوش خارجی و میانی را مورد معاینه قرار داد.

اتوسکوپ از یک «دسته» و یک «سر» تشکیل شده است. «سر»،‌ حاوی یک منبع الکتریکی تولید نور و یک عدسی با قدرت بزرگ‌نمایی کم است. انتهای قدامی این وسیله دارای ناحیه‌ای به منظور اتصال یک اسپکولوم پلاستیکی برای ورود به داخل مجرای گوش می‌باشد.