از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اتوکلاو دندانپزشکی 23 لیتری رومیزی

وضعیت موجود
قیمت 54000000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
 اتوکلاو دندانپزشکی 23 لیتری رومیزی، یک اتوکلاو پرکاربرد در بخش دندانپزشکی شناخته می‌شود که با توجه به عملکرد و کارایی این نوع اتوکلاو و به منظور  استریل کردن تجهیزات آن‌ها، معمولاً در مراکز دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه اتوکلاو ساخت کشور ایران با کیفیت عالی بوده و دارای 1سال گارانتی می‌باشد و با ارسال رایگان در فروشگاه اینترنتی برندطب به فروش می‌رسد.
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

از قدیم تا به امروز یکی از ضروری‌ترین تجهیزات پزشکی به منظور استفاده در همه مراکز درمانی و آزمایشگاهی، دستگاه استریل و ضد عفونی‌کننده لوازم پزشکی، محیط های‌کشت ، تجهیزات و... می‌باشد. در استریل کردن تجهیزات پزشکی، دستگاه اتوکلاو از مشهورترین و پرکاربردترین دستگاه‌ها در زمینه پزشکی هستند.

لوازم و تجهیزات پزشکی در بخش دندانپزشکی از لحاظ سایز ، شکل ظاهری ،و شکاف‌های خاصی که در بعضی از آن‌ها وجود دارد کاملا متفاوت می‌باشند که به همین علت این تجهیزات را باید در شرایط خاص و ویژه‌ای به منظور استریل کردن قرار داد. حال دلیل اصلی اینکه از اتوکلاو کلاسB برای استریل کردن این شکل تجهیزات استفاده میشود وجود پمپ وکیوم و ایجاد خلأ در این مدل اتوکلاو است.

اتوکلاو کلاس B می‌تواند با استفاده از پمپ وکیوم به خوبی تمامی قسمت‌های داخل یک ابزار دندانپزشکی را وکیوم کند و در آن خلأ ایجاد کند تا بخار بتواند به تمامی قسمت و سوراخ‌های آن قطعه پزشکی نفوذ کند و آن را به طور کامل استریل و ضدعفونی کند و باعث از بین بردن تمامی میکروب‌ها و میکرو ارگانیسم‌ها شود.