کیف  احیا آلومینیومی
کیف  احیا آلومینیومیکیف  احیا آلومینیومی کیف احیا آلومینیومی کیف احیا آلومینیومی

کیف احیا آلومینیومی

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT65
۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۰%
۱۱,۰۰۰,۰۰۰

معرفی

سی. پی. آر یا احیاء قلبی-ریوی شامل اقداماتی است که برای بازگرداندن اعمال حیاتی دو عضو مهم قلب و مغز انجام می‌شود و تلاش می‌شود تا گردش خون وتنفس به طور مصنوعی تا زمان برگشت جریان خون خودبخودی بیمار برقرار شود. کیف احیا آلومینیومی با محتویات داخل با ارسال رایگان و قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی برندطب به فروش می‌رسد.

بررسی تخصصی

سی. پی. آر یا احیاء قلبی-ریوی شامل اقداماتی است که برای بازگرداندن اعمال حیاتی دو عضو مهم قلب و مغز انجام می‌شود و تلاش می‌شود تا گردش خون وتنفس به طور مصنوعی تا زمان برگشت جریان خون خودبخودی بیمار برقرار شود.

دلیل اینکه بدون این اقدامات به علت فقدان اکسیژن مرگ مغزی دائمی در عرض زمان کمتر از6-4 دقیقه (زمان طلایی) ایجاد می‌شود واژه احیاء قلبی ریوی در سال 1988 به احیاء قلبی، ریوی ومغزی(CPCR) تغییر نام داد. ایست قلبی- تنفسی بی گمان یکی از خطیرترین وضعیتهایی است که نیاز به اقدام فوری جهت حفظ حیات وپیشگیری از ضایعات جبران ناپذیر اندامهای حیاتی بدن دارد. این اقدامات بر اساس پروتکل‌های خاصی صورت می‌گیرد لازمه اجرای آن کسب دانش ومهارت فرد احیاگر می‌باشد درحال حاضر فقط 10٪ موارد احیاء داخل یا خارج از بیمارستان موجب بقاء طولانی مدت بیماران می‌شود.

کیف احیای آلومینیومی که یکی از مهم‌ترین اقلام تجهیزات پزشکی است در کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها و همچنین بخش اورژانس کاربرد دارد. محتویات داخل این کیف در قسمت مشخصات فنی درج شده است.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۱,۳۶۵ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
BT65
۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۰%
۱۱,۰۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید