از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

گوشی کاردیولوژی NS0_Cardio

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

گوشی کاردیولوژی NS0_Cardio ساخت کشور ایران و دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

گوشی پزشکی کاردیولوژی نبض آوا، ساخت کشور ایران و دارای یکسال گارانتی می باشد. این گوشی در واقع مدل ارتقاء یافته گوشی NS0 است که دقت بالایی در تشخیص انواع صداهای شنیده شده از قلب را دارد. این گوشی با عملکرد سمع در استتوسکوپ های کاردیولوژی است که این قابلیت را مدیون گیرنده صدا و دیافراگم حرفه ای می باشد.

به عبارتی شنیدن صداها با فرکانس بالاتر مهمترین ویژگی این گوشی می باشد و بالابودن قدرت سمع گوشی پزشکی کاردیولوژی باعث شده تا تعداد زیادی از کادر بهداشت و درمان در انواع مراکز درمانی از این گوشی استفاده کنند.

 

ویژگی های گوشی پزشکی کاردیولوژی NS0 - Cardio

لوله گوشی پزشکی یا تیوب از مهمترین بخش های این دستگاه است و با توجه به طراحی ضخیم و دو لوله ای که دارد، کار با آن آسان می باشد. لوله به راحتی دور گردن قرار میگیرد و زاویه گوشی قرار گرفتن سری گوشی در راستای کانال را آسان مینماید.

سری های نرم و سیلیکونی صداهای بدن بیمار را ایزوله میکند و به راحتی و دقیق به گوش پزشک میرساند. همچنین سر گوشی به خوبی داخل گوش پزشک قرار میگیرند و در زمان معاینه ثابت خواهند بود.

برای جلوگیری از بروز آلرژی و حساسیت، در ساخت این مدل از گوشی های پزشکی، از لاتکس استفاده نشده است. جنس لوله این گوشی کاملا انعطاف پذیر و محکم است و با پیچاندن یا خم کردن آسیبی به آن نمیرسد. لوله گوشی دوام خوبی دارد.