تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مراقبت در دوران کرونا چیست؟


خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز در دوره کرونا


از ابتدای شیوع ویروس کرونا در دنیا، لزوم رعایت بهداشت و استفاده از مواد ضدعفونی کننده توصیه شده است. ضدعفونی کننده حاوی الکل 70%، انواع ماسک ها و همچنین انواع دستکش ها دراین دوره تقاضا و مصرف زیادی پیدا کرده اند. از آنجا که استفاده از این اقلام به ویژه برای کادر درمان ضروری است، عرضه مناسب آنها نیز مورد توجه می باشد.
شرکت های دولتی و خصوصی تامین کننده تجهیزات پزشکی موظف اند تا این لوازم را تامین کنند. ما در شرکت افراطب گلسار تلاش بر تامین این اقلام مصرفی داریم. تجهیزات پزشکی مصرفی و سیرا اقلام مرتبط با پیشگیری و درمان این اپیدمی را میتوانید از ما بخواهید.
بعد از شیوع اپیدمی کرونا، علاوه بر داروخانه ها، شرکت های تامین کننده تجهیزات و کالاهای پزشکی، بسیاری از مردم و کسبه نیز اقدام به تهیه و تامین ان اقلام کردند.
پیشگیری از ابتلا به ان بیماری نکته مهمی است اما باید در عین حال به محل تهیه مواد ضدعفونی کننده و ماسک ها نیز توجه کرد. تنها در صورت تهیه این مواد از محل معتبر و فروشگاه مجاز میتوان از کارایی ان مطمئن بود. در غیر این صورت میتواند آسیب هایی را نیز به همراه داشته باشد.

 

 

چه کسانی به کرونا مبتلا میشوند؟


بیماری کوئید 19میتواند تمام افرادی را درگیر کند. پس ابتلا به این بیماری برای تمام افراد محتمل است. اما عوارض آن برای برخی افراد حادتر و برای دیگران میتواند نزدیک به صفر باشد.
ابتلا به کرونا به ویژه برای کسانیکه دارای بیماری های زمینه ایهستند، میتواند خطرناک تر و حادتر باشد. پس اگر سابقه ناراحتی های قلبی، دیابت و فشارخون را دارید، بهتر است بیش از دیگران مراقب سلامتی خود باشید.
استفاده از تجهیزات پزشکی مصرفی ماند انواع دستکش، انواع ماسک ها و مواد ضدعفونی کننده میتواند شما را از آلودگی محفوظ نگه دارد. اما این به تنهایی کافی نیست و باید فاصله گذاری اجتماعی نیز تا دو متر بر اساس توصیه سازمان بهداشت جهانی رعایت شود.

 

 مزیت خرید از شرکت های تجهیزات پزشکی


باید به این نکته اشاره کرد که تهیه لوازم پیشگیری از کرونا از طریق فروشگاه ها و داروخانه های معتبر تائید شده است. بهترین راه تهیه این مواد و لوزام و در عین حال دور ماندن از جمعیت و حفظ قرنطینه، خرید آنلاین یا تلفنی این محصولات می باشد.
شرکت افراطب گلسار فروشنده صفرتاصد تجهیزات پزشکی مراقبتی و درمانی بیماری کرونا است که امکان خرید تلفنی و آنلاین را برای کاربران فراهم کرده است. میتوانید از طریق سایت انواع این کالاها را انتخاب و خرید نمائید یا جها مشاوره به صورت 24 ساعته با شرکت افرا طب تماس بگیرید. افراطب همچنین تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی مرتبط با نگهداری و درمان بیماران کرونایی، مانند دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن را ارائه میدهد.
تهیه این اقلام از فروشنده معتبرتضمین کننده دوام آن خواهد بود. همچنین امکان ارسال سریع و درب منزل برای شما وجود دارد.

 

 


فروشگاه های آنلاین تجهیزات پزشکی میتوانند هرچه بهتر و سریعتر اقلام مورد نیاز مصرفی را برای بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز فراهم کنند. تامین کالاها از فروشگاه معتبر و در سریعترین زمان، میتواند کیفیت خدمات بیمارستان را نیز ارتقاء دهد.
در عین حال ضدعفونی کردن مراکز نگهداری بیماران کرونایی،در این دوراه بسیار مورد توجه است. پس لازم است تا این لوازم در اولین فرصت تامین شوند.
فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی بهترین واسطه برای تولید کنندگان و مردم هستند. زیرا از التهاب بازار کم میکنند و کالای استاندارد را در اولین فرصت در اختیار خریدار قرار میدهند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید