قوانین - تجهیزات پزشکی برند طب | مرجع تخصصی بررسی و فروش کالای پزشکی

حقوق و قوانین:

1- خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت برند طب است و دارای پیگرد قانونی می‌باشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت برندطب برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می‌باشد.


2- اطلاعات موجود در سایت برند طب از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت‌های سازنده یا وارد‌کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز می‌شوند.


3- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


4- برند طب به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می‎کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار می‌گیرند.


5- سایت برند طب از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می‌کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی‌کند.


6- در سایت برند طب، کلیه قسمت‌هایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL امن شده‌اند.


7- در رابطه با فروش تجهیزات بیمارستانی، کسب و کار سایت بصورت B2B می‌باشد و فروش فقط به داروخانه‌ها و مراکز درمانی انجام می‎شود.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید